Kiev, Dmytrivska St. 18/24

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Дмитрівська 18/24

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  Що таке апостиль і навіщо він потрібен?

  Апостиль – це штамп, який ставиться на документ з метою посвідчення його автентичності для використання на території іншої держави або надання в уповноважені іноземні органи.

  Навіщо потрібен апостиль?

  Апостиль потрібен для того, щоб уповноважені органи іншої держави, куди Ви збираєтеся відправитися (імміграція, ПМЖ, шлюб та інші причини), впевнилися, що Ваші документи мають юридичну силу на території Вашої країни і були видані Вам законним шляхом.

  Де поставити апостиль?

  Апостиль на документи ставлять у відповідних міністерствах. Звернувшись до нас, Ви отримаєте свої документи з апостилем в найкоротші терміни.

  Скільки коштує поставити апостиль?

  Ціна на апостиль різниться в залежності від типу Вашого документа. Мінімальна ціна на апостиль становить 250 грн. Ознайомитися з ціною на апостиль Ви можете тут.

  На які документи ставиться апостиль?

  Апостиль на свідоцтво про народження, апостиль на свідоцтво про смерть, апостиль на свідоцтво про шлюб, апостиль на свідоцтво про розлучення, апостиль на заяву, апостиль на медичну довідку, апостиль на довідку про несудимість, апостиль на довідку ДФС, апостиль на довідку з місця проживання , апостиль на диплом, апостиль на додаток до диплому, апостиль на архівну довідку, апостиль на виписку, апостиль на статут, апостиль на рішення суду, апостиль на доручення, апостиль на довідку яка підтверджує громадянство та інші документи.

  Дізнатися чи ставиться апостиль на Ваш документ, Ви можете зателефонувавши нам.

  Як виглядає апостиль?

  Апостиль ставится на обратной стороне документа. В зависимости от типа документа, мы можем поставить Вам апостиль на оригинале либо на фотокопии. 

  Апостиль ставиться на зворотному боці документа. Залежно від типу документа, ми можемо поставити Вам апостиль на оригіналі або на фотокопії.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x