Kiev, Zhylianska Str. 126/23, 201 of.

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Жилянська 126/23, 201 офіс

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЄГИПТУ

  tilda

  Процедура легалізації бере свій початок в нашому офісі, адже в першу чергу потрібно скласти довіреність на наших співробітників. Після чого оригінал документу  в залежності від його типу необхідно подати до компетентного міністерства для легалізації. Вже безпосередньо в міністерстві на документі буде проставлений штамп міністерства та печатка Департаменту з питань нотаріату відповідного міністерства.

  Зверніть увагу! Кожен документ легалізується в індивідуальному порядку, тому щоб точно бути певним у який саме спосіб Вам слід легалізувати документ, радимо звернутися до нас за консультацією.

  Наступним етапом на шляху до легалізації є переклад  та нотаріальне засвідчення перекладу легалізованого документу на арабську або англійську мову в залежності від вимог. Потім необхідно легалізувати переклад документу в компетентному міністерстві. На документі буде проставлено штамп та печатку відповідного міністерства, а також ініціали та підписи уповноважених осіб.

  Фінальним етапом процедури є легалізація документа в Посольстві Єгипту. Саме там на документ поставлять штамп Посольства Єгипту англійською мовою. На штампі буде вказана дата легалізації документа, сплачена сума консульського збору та реєстраційний номер документа, а також прізвище та ім’я консула Єгипту, котрий має поставити підпис на штампі. Наклеєна марка про сплату консульського збору та проставлена печатка Посольства Єгипту на документі означатиме успішне завершення процедури легалізації.

  Документи, які пройшли вищезазначену процедуру легалізації вважатимуться законними та матимуть юридичну силу в Єгипті. Терміни проходження документами процедури легалізації можуть варіюватися від 7 до 21 дня, в залежності від того, як терміново Вам потрібно отримати готовий документ.

  hr-icon
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x