Kiev, Dmytrivska St. 18/24

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Дмитрівська 18/24

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  Апостиль на освітні документи

  tilda

  Бюро перекладів «De-Lis» допоможе кожному, хто бажає змінити своє життя, хто бажає вчитися за кордоном або працювати, в проставленні штампу апостиль на диплом, атестат або інші документи, а також присяжний переклад документів на будь-яку мову. Ознайомитися з ціною

  Апостиль на документи про освіту – це підтвердження автентичності Ваших документів для подачі до інших держав. Без апостиля жоден документ не матиме силу. Ми поставимо апостиль на диплом, апостиль на додаток до диплому, апостиль на атестат, апостиль на додаток до атестата, апостиль на архівну довідку, апостиль на крок, апостиль на сертифікати, апостиль на виписку з навчального плану та інші документи, які може зажадати Ваш ВНЗ.

  Для вступу в іноземний ВНЗ або для роботи за кордоном необхідно якісно підготувати документи: поставити апостиль на Ваш атестат і додаток або Ваш диплом, зробити переклад на мову тієї країни, куди подаються документи і нотаріально засвідчити їх. Іноді для роботи або навчання потрібна довідка про несудимість, яку Ви можете замовити у нас, а також і свідоцтво про народження. Ми також поставимо апостиль на довідку про несудимість і поставимо апостиль на свідоцтво про народження зробимо переклад і нотаріально засвідчимо у найкоротші терміни.

  Зробіть попередній розрахунок вашого документа

  Наше бюро перекладів за короткий час організовує проставлення штампа Апостиль на всі документи з ВНЗ і ШКОЛИ

  Звернувшись до нас Ви можете замовити не тільки апостиль документів, а й додаткові послуги

  Додатково ми надаємо наступні послуги:

  Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально!

  Звернувшись до нас Ви отримаєте якісну консультацію і послугу з проставлення штампа апостиля на атестат і додаток до атестату, на диплом та додаток до диплому і найнижчі ціни за наші послуги!

  Ми працюємо на Вас і для Вас!




  doc
  right
  left
  Рассчитать

  Апостиль на свідоцтво про народження

  Апостиль на свідоцтво про розлучення

  (якщо були раніше в шлюбі)

  Апостиль на довідку з місця проживання

  Апостиль на довідку про сімейний стан

  Апостиль на витяги з РАЦСУ

  photo