Kiev, Dmytrivska St. 18/24

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Дмитрівська 18/24

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  Консульська легалізація документів

  tilda

  Легалізація Документа – це процес підтвердження автентичності документів або засвідчення підпису посадових осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також дійсність відбитків штампів, печаток, якими скріплено документ.

  Дізнатися вартість легалізації ви можете на нашому сайті в розділі ціни, але більш точну вартість всього процесу легалізації під ключ ви дізнаєтеся зателефонувавши нам на офіс в Києві і в Дніпрі, або завітавши до нас особисто!

  Легалізація ділиться на: Консульську Легалізацію і Проставлення штампу Апостиль

  Консульська легалізація – це один із способів легалізації документів при зовнішньоекономічній діяльності.

  Аналогічний апостилю. Однак, у порівнянні з апостилем, є більш складною двосторонньою процедурою. На відміну від апостиля, застосовується при документообігу з організаціями, що походять з країн, які не є учасницями Гаазької конвенції (підписана 5 жовтня 1961 року).

  Грамотно зроблена Легалізація документа дає право використовувати документ в країнах які не входять до Гаазької конвенції. Ознайомитися зі списком країн які підписали Гаазьку Конвенцію в 1961 році, можна на нашій сторінці “БЛОГ” і якщо в цьому списку немає вашої країни, значить ваші документи підлягають консульській легалізації.

  Документи які підлягають легалізації:

  — оригінали офіційних документів нового українського зразка, а саме документи з РАГСу, тому легалізація свідоцтва про народження, легалізація свідоцтва про шлюб, легалізація свідоцтва про розлучення, легалізація свідоцтва про смерть, легалізація виписки про матір одиночці, легалізація інших виписок зроблена нами пройде в будь-якій країні;

  — оригінали документів про освіту міжнародного зразка, а саме документи зі школи, з училища або ВНЗ, тому легалізація атестата, легалізація додатка до атестата, легалізація диплома, легалізація додатка до диплому, легалізація сертифіката, легалізація архівної довідки зроблена в Україні приймається в країнах які не підписали Гаазьку конвенцію;

  — документи, засвідчені або видані нотаріальними конторами, тому легалізація довіреності, легалізація заяви, легалізація перекладу документа, легалізація договору купівлі-продажу, легалізація виписки про право власності, легалізація статуту, легалізація свідоцтва про держреєстрацію, легалізація виписки з єдиного державного реєстру та інші документи приймаються в інших країнах; https: //www.de-lis.com.ua/services/

  Після легалізації всі документи, повинні бути засвідчені в Консульстві тієї країни, в якій вони будуть використовуватися.

  Документи які не підлягають Легалізації:

  — документи і акти, які своїм змістом можуть завдати шкоди Державі, або містять інформацію, що ганьбить честь і гідність громадян України.

  — документи, видані органами чи посадовими особами з перевищенням їх повноважень.

  Наше Бюро перекладів також легалізує документи, видані Консульствами інших країн, які знаходяться в Україні або ж легалізуємо документи видані і легалізовані в іншій країні.

  Для яких країн потрібна легалізація документів? Для наступних країн потрібна: легалізація документів для Катару, легалізація для Китаю, легалізація для ОАЕ, легалізація для Кувейту, легалізація для Тунісу, легалізація для Єгипту, легалізація для Саудівської Аравії, Легалізація для Лівану, легалізація для Ірану, легалізація для Іраку і для всіх інших країн, які не підписали договір Гаазької Конвенції 1961 року.

  Додатково ми надаємо наступні послуги:

  Наше бюро перекладів займається легалізацією більше 12 років. Звернувшись до нас, ми гарантуємо Вам проведення процедури легалізації якісно і в найкоротші терміни.

  Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально!

  Ми працюємо на Вас і для Вас!

  Переклад та нотаріальне завірення документів;

  Засвідчення документів РАЦСу в управлінні юстиції;

  Витребування (повторне отримання) документів в архівах РАЦСу;

  Засвідчення медичних довідок в МОЗ;

  Отримання довідки про несудимість;

  Оформлення нотаріальних довіреностей, заяв;

  Апостиль на документи;

  Переклад документів присяжним перекладачем;

  Засвідчення документів в консульствах.

  Оформлення нотаріальних довіреностей, заяв;

  Ціна на легалізацію

  Легалізація документів ФІЗИЧНИХ ОСІБ

  uah550

  Легалізація документів ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

  uah1250
  doc
  right
  left

  легалізація документів в Міністерстві Юстиції;

  1 етап

  легалізація документів в Міністерстві закордонних справ;

  2 етап

  переклад та нотаріальне засвідчення Ваших документів;

  3 етап

  подача документів і їх засвідчення в консульському відділі посольства країни призначення.

  4 етап

  photo

  Легалізація ФІЗИЧНА ОСОБА

  1 коло легалізації

  uah

  550 UAH

  Легалізація ЮРИДИЧНА ОСОБА

  1 коло легалізації

  uah

  1250 UAH