Kiev, Dmytrivska St. 18/24

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Дмитрівська 18/24

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  Еміграція

  tilda

  Еміграція на підставі шлюбу

  Укладення шлюбу за кордоном – це процес не простий і вимагає дуже відповідального підходу, як з боку нареченої, так і з боку нареченого.

  Якщо Ви вирішили пов’язати себе узами з іноземним громадянином або громадянкою з Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Австрії, Данії, Голландії, Швейцарії, Чехії, Польщі, Америки, Австралії, Ізраїлю або будь-якої іншої країни, то наше бюро перекладів «De-Lis» допоможе Вам грамотно і швидко зібрати і оформити весь пакет документів для виїзду за кордон.

  Бюро перекладів «De-Lis» надає послуги з підготовки та оформлення документів для укладення шлюбу. Оформлення документів в кожному окремому випадку вимагає індивідуального підходу до кожного, хто вирішив оформити шлюб за кордоном.

  І перш, ніж почати збір документів для укладення шлюбу за кордоном, необхідно в першу чергу проконсультуватися з цього питання в РАЦСі тієї країни і того міста, де Ви запланували провести одруження. Так як в одній і тій же країні, але в різних містах і в різних РАССах, Ви отримаєте різну інформацію та з метою запобігти зайвим грошовим витратам перш за все відвідайте РАЦС.

  Для укладення шлюбу за кордоном нареченій або нареченому, які не перебували раніше в шлюбі, потрібен стандартний пакет документів:

  1. Паспорт;
  2. Свідоцтво про народження;
  3. Довідка про сімейний стан.

  Для укладення шлюбу за кордоном нареченій або нареченому, що перебували раніше в шлюбі потрібні додаткові документи до перерахованих вище:

  Всі документи повинні бути апостильовані та перекладені на ту мову, яку вимагає РАЦС, в якому відбудеться важлива для кожної людини подія.

  Бюро перекладів «Dе-Lis» із задоволенням допоможе Вам зібрати необхідний пакет документів, а також поставить штамп апостиль, перекладе на потрібну мову та засвідчить переклад нотаріально.

  Більш детальну інформацію про пакет документів та правильність оформлення документів для укладення шлюбу за кордоном Ви можете дізнатися у нас в офісі, попередньо записавшись на безкоштовну консультацію.

  Дозвіл на постійне місце проживання

  Якщо Ви, зібралися виїхати на постійне місце проживання з України в іншу країну, то Вам необхідно отримати дозвіл на постійне місце проживання в Україні. Звернувшись до нас, ми надамо Вам допомогу в оформленні документів, і за короткий час допоможимо оформити дозвіл на постійне місце проживання.

  Від Вас будуть потрібно наступні документи:

  • Заява на постійне місце проживання;
  • Паспорт громадянина України (для особи, яка не досягла 16 років – свідоцтво про народження);
  • Закордонний паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Військовий квиток або документ, який його замінює, або довідка відповідного військового комісаріату щодо можливості виїзду з України (для чоловіків у віці від 18 до 25 років, які підлягають призову на строкову військову службу);

  Бюро перекладів «De-Lis» надасть Вам необхідну консультацію та допоможе Вам зібрати весь пакет необхідних документів в найкоротші терміни та за адекватною ціною.

  Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально!

  Ми працюємо на Вас і для Вас!
  doc
  right
  left

  Рішення суду про розлучення або свідоцтво про розлучення;

  Виписка дошлюбного прізвища;

  Довідка з місця проживання ;

  (На вимогу РАЦСу, в якому Ви будете розписуватися)

  Довідка про несудимість ;

  (На вимогу консульства країни або РАЦСу, в якому Ви будете розписуватися)

  photo