Kiev, Dmytrivska St. 18/24

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Дмитрівська 18/24

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  Нотаріальна довіреність

  tilda

  Нотаріальна довіреність – це письмове повноваження, яке видається однією особою (довірителем) іншій особі (повіреному або представнику) для представництва перед третіми особами.

  Довіреності, які вимагають обов’язкового нотаріального посвідчення, прописані в законодавстві.

  До них пред’являється ряд вимог: в тексті повинні бути зазначені місце і дата складання довіреності, прізвища, імена та по батькові (повне найменування юридичних осіб), місце проживання (місцезнаходження) довірителів і представників, а при необхідності і посади довірителів та представників.

  Довіреність може укладатися від імені одного або кількох людей та видаватися на ім’я одного або декількох осіб. Документ складається в двох примірниках: один віддається довірителю для передачі повіреному, а інший залишається у нотаріуса.

  Нотаріальна заява для виїзду дитини за кордон – це згода одного з батьків або двох батьків, що дає право перетину кордону дитини в супроводі одного дорослого.

  Для оформлення такої заяви необхідна присутність одного або двох батьків, оригінали паспортів, ідентифікаційних номерів, свідоцтво про народження дитини та дати поїздки.

  Якщо дитина подорожує до Італії або Іспанії, то на таку заяву обов’язково проставляється апостиль.

  Заява про неперебування у шлюбі – це заява, яка оформляється нотаріусом. Для оформлення такої заяви знадобиться Ваш паспорт та ідентифікаційний код. На таку заяву обов’язково проставляється апостиль.

  Нотаріальний дозвіл на виготовлення проїзного документа для дитини або закордонного паспорта, Ви також можете зробити у нас.

  Звернувшись до нас, Ви замість однієї послуги отримаєте комплекс послуг необхідних для виїзду за кордон, при цьому заощадите час і гроші.

  Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально!

  Ми працюємо на Вас і для Вас!
  doc
  right
  left

  photo