Kiev, Zhylianska Str. 126/23, 201 of.

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Жилянська 126/23, 201 офіс

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  Медичний переклад

  tilda

  Медичний переклад є одним з найбільш складних, оскільки передбачає роботу з документами, які безпосередньо пов’язані зі здоров’ям і життям людини. Саме тому перекладач повинен не тільки володіти на високому рівні мовами оригіналу та перекладу, а й мати спеціалізацію в області медицини. Крім того, що медичні тексти дуже ускладнені абревіатурами і скороченнями, вони часто написані від руки, тому розбір написаного є не менш відповідальною справою, ніж сам процес перекладу. При перекладі такого роду документів перекладач має право зв’язатися із замовником або ж попросити зв’язатися з його лікарем для уточнення наявності певних хвороб, діагнозів і т.п.

  У сфері медичного перекладу ми пропонуємо:

  • переклад медичних довідок;
  • переклад медичних досліджень;
  • переклад медичних аналізів;
  • переклад медичних висновків;
  • переклад медичних статей і багато іншого.

  Є перекладом складного рівня, так як перекладач повинен володіти кваліфікацією і знаннями!!!

  Медичний переклад – переклад, який вимагає особливої відповідальності, уважності, а головне кваліфікації від перекладача. І в даній ситуації необхідно звертатися виключно до професіоналів, перекладачів, які володіють медичними термінами.

  Крім цього, ми надаємо:

  Для більш точного прорахунку перекладу документів, текстів, Ви можете відправити нам запит на електронну пошту:

  lg@ de-lis.com.ua

  Наші співробітники швидко і точно визначать для Вас вартість і терміни виконання перекладу.

  Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально!

  Ми працюємо для Вас і на Вас!

  Бюро перекладів “De-Lis” здійснює переклад на англійську, переклад на німецьку, переклад на французьку, переклад на італійську, переклад на іспанську, переклад на іврит, переклад на польську, переклад на чеську, переклад на португальську, переклад на китайську, переклад на словенську, переклад на словацьку, переклад на російську, переклад на українську та інші мови. Переклад з російської на англійську, переклад з російської на українську, переклад з української на російську, переклад з української на англійську, переклад з англійської на російську, переклад з англійської на українську, переклад з російської на німецьку, переклад з української на німецьку, переклад з німецької на російську, переклад з німецької на українську, переклад з російської на іврит, переклад з української на іврит, переклад з івриту на російську, переклад з івриту на український, переклад з російської на італійську, переклад з української на італійську, переклад з італійської на російську, переклад з італійської на українську, переклад з української на французьку, переклад з російської на французьку, переклад з французької на російську, переклад з французької на українську, переклад з російської на китайську, переклад з української на китайську, переклад з китайської на українську, переклад з іспанської на українську, переклад з української на іспанську, переклад з української на чеську, переклад з російської на чеську, переклад з чеської на українську.
  doc
  right
  left

  photo