Kiev, Zhylianska Str. 126/23, 201 of.

Dnipro, Mechnikova St. 18, of. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Call me

  м. Київ вул. Жилянська 126/23, 201 офіс

  м. Дніпро вул.Мечнікова 18, оф. 520

 • Ru
 • Ua
 • En
 • Зворотній дзвінок

  Присяжний переклад

  tilda

  Присяжний переклад – це переклад документів, зроблений уповноваженим присяжним (судовим) перекладачем, який володіє грамотною юридичною, технічною, економічною, медичною та комерційною термінологією, і який отримав сертифікат або ліцензію присяжного перекладача.

  Присяжним перекладачем може стати будь-який дипломований перекладач своєї країни або України. При цьому, здавши складний спеціальний усний і письмовий іспит, який проводиться в кожній країні Державною екзаменаційною комісією Міністерства юстиції або іншим спеціальним державним органом.

  Присяжний перекладач польської мови – це перекладач, який внесений до реєстру Міністерства Юстиції Республіки Польща.

  Присяжний перекладач французької мови – це перекладач, який внесений до спеціального списку перекладачів при консульстві Франції в Україні, а також є експертом в Апеляційному суді певного міста Франції.

  Присяжний перекладач італійського мови – це перекладач, який входить в спеціальний список перекладачів при консульстві Італії в Україні, а також який входить в гільдію торгово-промислової палати в Італії

  Присяжний чеський перекладач (чеський судовий перекладач) – це перекладач, який сертифікований при консульстві Чехії в Україні, діяльність якого дозволена судом Чеської Республіки та офіційно входить в реєстр перекладачів і експертів Міністерства Юстиції Чехії.

  Переклади, зроблені присяжним польським перекладачем, присяжним французьким перекладачем, присяжним італійським перекладачем або присяжним чеським перекладачем на території України, без проблем приймаються в консульствах або в державних органах тієї країни, яка вимагає саме переклад документів тільки присяжного перекладача.

  Вимоги до перекладу присяжного перекладача

  • Чітка відповідність перекладу вихідному тексту;
  • Переклад прикріплюється до оригіналу документа (або його нотаріальної копії);
  • Під зробленим перекладом ставитися спеціальний напис (порядковий номер, дата і місце виконання перекладу);
  • Зроблений переклад засвідчується особистим підписом та гербовою печаткою присяжного перекладача.
  Таким чином, замовивши переклад присяжного перекладача польської мови, присяжного перекладача італійської мови, присяжного перекладача французької мови, присяжного перекладача чеської мови в нашому Бюро перекладів, Ви отримаєте переклад, оформлений відповідно до положень Кодексу присяжного перекладача певної країни, і в той же час оминете багато проблем, пов’язаних з оформленням необхідних документів для навчання, роботи, тимчасового або постійного виду на проживання, для оформлення шлюбу з іноземним громадянином.

  Звернувшись до нас, ми Вам допоможемо визначитися який Вам потрібен переклад, які документи Вам необхідно надати, і Ви заощадите свої час, гроші і енергію, замовивши послугу в нашому агентстві «De-Lis».

  А також ви можете замовити додаткові послуги:
  doc
  right
  left

  photo